PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 609
ocen
7,8 10 1 302609
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Reasumując ten film ma dużo plusów. Wciąga do oglądania, zwłaszcza patrząc na grę DiCaprio. Świetna muzyka i z pozoru ciekawy scenariusz. Niestety film znacznie się wydłuża i skracając go na pewno odbiór byłby dużo łatwiejszy. Przez 1/3 wieje nudą i to ostudziło trochę mój zapał ... zwłaszcza gdy włączyła się senność. 6/10 jak dla mnie film trochę niespełniony i przeceniony.

Adash

Hehe jakbyś ten film poprzerabiał po swojemu to dopiero by wyszedł shit.

jezi86

a skąd ta pewność ? znasz mnie ? ... to po diabły oceniasz ...

Adash

Tak wywnioskowałem po twojej gadce, taki portret psychologiczny sobie wyrysowałem że jest duże prawdopodobieństwo.

jezi86

Zważywszy na składność twoich wypowiedzi, bardzo wątpię że potrafisz dedukować i znać definicję zwrotu "portret psychologiczny" ... ale niech Ci będzie omnibusie.

Adash

I tak się już podszkoliłem w pisaniu bo kiedyś to całkiem jakieś pierdoły pisałem. A teraz to nawet dobrze mi idzie.

jezi86

Gratulacje

Adash

Heh i tak wiem że to ironiczne. Ale to prawda.Bo mam dysleksję i pracowałem nad sobą trochę.Z polskiego zawsze miałem dwóje w gimn. itd. Ale nie ze wszystkiego można być dobrym. Na szczęście tym pieniędzy nie zarobię.

jezi86

ano widzisz ... mi akurat płacą za to że potrafię dobrze gadać, więc dalej bym z Tobą polemizował.

Adash

No tak każdy ma do czegoś innego predyspozycje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones