PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 694
oceny
7,8 10 1 302694
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Książka

ocenił(a) film na 5

Moja ocena jest dość niska, a to dlatego że po przeczytaniu książki widzę ile ważnych rzeczy pominięto i jak bardzo stracił na tym film. Ale Leonardo mistrzowski, to jest prawdziwy talent tylko pozazdrościć!

użytkownik usunięty
chocolateh0ney

Dobrze wiedzieć, że jest książka, bardzo chętnie ją przeczytam. A co do pominiętych rzeczy,to ja podobne wrażenie odniosłam oglądając "Lśnienie", bo gdy później przeczytałam książkę wiele faktów, które w filmie wydawały mi się niejasne, nabrały sensu i wyjaśniły się.

ocenił(a) film na 5

ojj Lśnienie super! Ale jednak jak zwykle wolę książkę, przeczytałam ją bardzo szybko i jako jedną z pierwszych King'a. Ekranizację uważam za bardzo dobrą.

użytkownik usunięty
chocolateh0ney

W takim razie myślę, że po lekturze powinnam obejrzeć film drugi raz. Może wtedy bardziej go docenię. Co do książek Kinga,to pierwszym jego dziełem,które miałam okazję przeczytać była "Misery" i zarówno książkę jak i ekranizację uważam za mistrzostwo :)

chocolateh0ney

Oglądałam ten film dawno temu i stwierdziłam że jest rewelacyjny! Niedawno czytałam książkę i postanowiłam obejrzeć film jeszcze raz. Strasznie się rozczarowałam! Książka o niebo lepsza. Zgadzam się, że przez pominięcie wielu rzeczy i przeinaczeniu innych film wiele stracił.

ocenił(a) film na 5
kasia4281

Ja jestem ciekawa jaka byłaby moja opinia przed przeczytaniem książki...Ale jeszcze raz polecam! ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones